Nord

Bilety autokarowe na autobusy Nord – Tanie linie autokarowe Nord z i do Polski – Międzynarodowe przewozy autokarowe Nord

                   bilety euroticket bilety voyager

HistoriaPrywatne biuro podróży NORD powstało w 1984 roku i było jednocześnie trzecim tego typu biurem w Trójmieście. Na początku swej działalności NORD organizowało tylko wycieczki nad morze, ale z biegiem czasu firma powiększyła swoją ofertę o nowe usługi. Stopniowo były dodawane takie elementy jak wczasy, kolonie, zimowiska, a obecnie działalność skupia się na transportem autokarowym międzynarodowym oraz na sprzedażą agencyjną wczasów.

linie autokarowe nord logoPołączenia. Na początku działalności NORD oferowało klientom wyjazdy do Niemiec, ale już od 1992 roku dzięki współpracy z zagranicznymi partnerami uruchomiono połączenia do Francji, Belgii, Holandii oraz do Anglii. Warto wiedzieć, że autokary z pasażerami wyruszają z Polski kilka razy w tygodniu, ale w razie potrzeby firma przewozowa jest w stanie powiększyć liczbę połączeń. Wśród wielu miast europejskich do których można dotrzeć liniami autokarowymi warto wymienić: Norymbergę, Monachium, Ulm, Brukselę, Amsterdam, Rotterdam, Paryż, Lille. Natomiast jeśli chodzi o polskie miasta to do głównych należą: Elbląg, Malbork, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Szczecin.

Tabor. Poprzez lata działalności firma wielokrotnie powiększyła swój tabor autokarowy, stając się posiadaczem nowoczesnych autokarów marki DAF, Eos, Skania, Mercedes, Setra, Neoplan, klasy Lux. Autokary te są wyposażone w wszelkiego rodzaju udogodnienia, które umilają czas podróży. Do podstawowych udogodnień zaliczymy: sprzęt wideo, klimatyzację, toaletę, lotnicze fotele. Aczkolwiek bezpieczne autokary to nie wszystko, bezpieczeństwo pasażerów gwarantują także zawodowi kierowcy i piloci, którzy posiadają bogate doświadczenie.

BiletyTanie bilety autokarowe linii NORD można zarezerwować online na naszej stronie w systemie Voyager. Jest to dość szybki i łatwy sposób, a przy tym bardzo wygodny. Z tej możliwości korzysta coraz więcej osób, gdyż zarezerwowany bilet dostarczany jest na maila użytkownika wyszukiwarki. Przed planowaną podróżą wystarczy jedynie wydrukować ów tani bilet autobusowy.

Linie autokarowe Nord – trasy międzynarodowe:

Przykładowe połączenie linii autokarowych Nord z Polski do Francji i z Francji do Polski: Białystok, Łomża, Ostrołęka, Ciechanów, Płock, Włocławek, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Lille, Lens, Paryż (Paris, Parigi), Le Mans, Rennes, Nantes.

Kup tanie bilety autokarowe przez internet w Euroticket lub Voyager!

Czytaj też o innych międzynarodowych przewozach autokarowych z Polski – linie autobusowe Eurobus Eurolines, Sindbad, Agat.