Autokary do Szwecji

Linie autokarowe do Szwecji – Przewozy autokarowe do Szwecji – Autokary do Szwecji – Autobusy do Szwecji

                   bilety euroticket bilety voyager

Przykładowe połączenia autokarowe z Polski do Szwecji i ze Szwecji do Polski:

autokary do szwecji

Międzynarodowe autobusy do Szwecji – Sprzedaż biletów autokarowych online

autokary do Szwecji od przewoźnika Sindbad i Interbus o tego typu przystankach na trasie: Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Słubice, Rodby, Malmo, Helsingborg, Halmstad, Goteborg. Zauważyć można, że trasa oznakowana symbolami 25 biegnie na linii Polska-Dania-Szwecja. Bilety autokarowe do Szwecji obowiązywać mogą na 2 dni wyjazdowe w ciągu tygodnia – środę oraz sobotę, powroty do Polski natomiast – poniedziałki i piątki. Za bilety w jedną stronę na autobusy do Szwecji potencjalny klient zapłaci około 370 złotych, natomiast bilet autobusowy online do Szwecji w dwie strony – około 620 złotych. Łatwo więc przekalkulować, iż w przypadku zakupu jednego biletu dwustronnego ( w odróżnieniu do dwóch jednostronnych) zaoszczędzamy około 120 złotych. Całkowity czas przejazdu powinien zamknąć się w granicach około 23 godzin.

Sprawdź też inne możliwości wykorzystania międzynarodowych przewozów autokarowych z Polski – autobusy do Anglii, autokary do Norwegii, bilety autokarowe do Szwajcarii i in.

Jeśli zastanawiasz się, a jakim celu powinieneś się turystycznie wybrać do Szwecji, to zamieścimy tu kilka wskazówek. Oto największe atrakcje Szwecji:

Kup tanie bilety autokarowe przez internet w Euroticket lub Voyager!

• Muzeum Vasa w Sztokholmie (Vasamuseet) – znajduje się na jednej ze Szweckich wysp – Djurgården. Jest to muzeum morskie, które cieszy się największą popularnością w całym mieście. Początkiem jego powstania było wydobycie okrętu o takiej samej nazwie.

• Skansen w stolicy Szwecji – jest najstarszym tego typu obiektem w kraju. Ponadto pełni również rolę ogrodu zoologicznego. Znajduje się na tej samej wyspie, co wyżej opisywane muzeum. Na miejscu można poczuć, że przeniesiono nas w czasie – nawet pracownicy skansenu pojawiają się w strojach z epoki.

• Stare Miasto w Sztokholmie (Gamla stan) – rozłożone na aż 4 wyspach, z licznymi kościołami, Zamkiem Królewskim, zabytkowym rynkiem, a także Muzeum Alfreda Nobla.

• Park rozrywki w Goteborgu (Liseberg) – miejsce to zostało docenione przez Forbesa, który wytypował je jako jedno z najlepszych na świecie w swojej dziedzinie. Rok założenia obiektu – 1923, od tej pory rozrósł się znacznie i jest największy w kraju. wyjątkowym miesiącem dla parku jest grudzień, kiedy to organizuje się jarmark bożonarodzeniowy.