Autokary do Szwajcarii

Linie autokarowe do Szwajcarii – Przewozy autokarowe do Szwajcarii – Autokary do Szwajcarii – Autobusy do Szwajcarii

                   bilety euroticket bilety voyager

Przykładowe połączenia autokarowe z Polski do Szwajcarii i ze Szwajcarii do Polski:

Bilety autokarowe do Szwajcarii Sindbad, a także partnerskich firm przewozowych Almabus, Bermuda oraz Interbus – Chełm, Lublin, Kraśnik, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Gliwice, Pyskowice, Toszek, Strzelce Opolskie, Izbicko, Opole, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec, Basel. Autokary do Szwajcarii z Polski na wyżej wspomnianej trasie o umownym symbolu 15S wyruszają w każdy dzień tygodnia oprócz niedzieli, natomiast powroty do Polski następują w poniedziałki i soboty. Przewozy autokarowe z Polski do Szwajcarii trwają zazwyczaj około 27 godzin, jak w przypadku połączenia z Lublina do Bazylei.

autobusy do szwajcarii

Tanie bilety autokarowe do Szwajcarii online w Voyager bądź Euroticket

Autokary do Szwajcarii Agat, Autokar Polska – Krasnystaw, Chełm, Lublin, Puławy, Radom, Skarżysko-Kamienna, Kielce, Jędrzejów, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Jędrzychowice, Freiburg im Breisgau, Bazylea, Zurych, Berno, Fryburg, Lozanna, Genewa. Można swobodnie zakupić bilety autokarowe do Szwajcarii na jeden z tych oto dni tygodnia – wtorek, czwartek, piątek, sobota; a ze Szwajcarii do Polski – cały tydzień oprócz wtorków.

Autobusy do Szwajcarii Intercars Basque – Lublin, Puławy, Radom, Skarżysko-Kamienna, Kielce, Jędrzejów, Częstochowa, Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Pilzno, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Katowice, Gliwice, Opole, Wrocław, Kłodzko, Praga, Regensburg, Monachium, Sankt Gallen, Zurych, Bazylea. Zarówno przewozy autokarowe na trasie Polska-Szwajcaria, jak i Szwajcaria-Polska odbywają się po trzy razy w tygodniu. Z Polski w poniedziałek, środę i piątek, ze Szwajcarii – we wtorek, czwartek i sobotę.

Kup tanie bilety autokarowe przez internet w Euroticket lub Voyager!

Przewozy autokarowe do Szwajcarii Eurobus Eurolines Polska – Lublin, Puławy, Radom, Skarżysko-Kamienna, Kielce, Jędrzejów, Częstochowa, Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Pilzno, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Katowice, Gliwice, Opole, Wrocław, Kłodzko, Praga, Bazylea. Omawiana trasa tego przewoźnika wykonywana jest przy współpracy autokarów Intercars Basque, a także lokalnych linii autokarowych – Alsa oraz Internorte. Wyjazdy z Polski wykonuje się w takich samych terminach, jak w przypadku przewoźnika Eurobus Eurolines Polska.

Sprawdź też połączenia autobusowe międzynarodowe do Anglii, do Niemiec, do Włoch, do Norwegii, do Szwecji i wielu innych krajów – dostępne w jednej z wyszukiwarek biletowych, Euroticket albo Voyager.