Autokary do Norwegii

Linie autokarowe do Norwegii – Przewozy autokarowe do Norwegii – Autokary do Norwegii – Autobusy do Norwegii (Norge, Norway)

                   bilety euroticket bilety voyager

Przykładowe połączenia autokarowe z Polski do Norwegii i z Norwegii do Polski:

autobusy do norwegii

Międzynarodowe autokary do Norwegii – Kup bilet autobusowy online

Bilety autokarowe do Norwegii od przewoźnika Sindbad (też Interbus-Sindbad) na trasę: Warszawa, Łowicz, Łódź, Koło, Konin, Poznań, Świebodzin, Słubice, Rodby (Rødby), Uddevalla, Sarpsborg, Moss, Oslo. Autokary do Norwegii tej firmy wyjeżdżają na wspomnianej trasie w środy i soboty, z kolei powroty odbywają się w poniedziałki i piątki. Po powyższym spisie miejscowości wnioskować również można, że jest to połączenie autobusowe na trasie Polska-Dania-Szwecja-Norwegia. Miastem duńskim jest Rodby, a Szweckim – Uddevalla, kolejne 3 leżą już w Norwegii. Autobusy do Norwegii pokonują tras w około 28 godzin, a jej przyjęte oznaczenia to liczba 25. Za bilety autokarowe do Norwegii z Warszawy w jedną stronę zapłacimy około 400 złotych, w dwie natomiast około 650 złotych. Łatwo obliczyć więc można, że zaoszczędzimy na bilecie autokarowym dwustronnym około 150 złotych w porównaniu do dwóch jednostronnych.

Przewozy autokarowe międzynarodowe od różnych przewoźników (np. Eurobus Eurolines, Agat, Nord), które także mogą Cię zainteresować – autobusy do Anglii, autokary do Szwajcarii, połączenia autobusowe do Finlandii.

Kup tanie bilety autokarowe przez internet w Euroticket lub Voyager!

Norwegia jest jednym z krajów skandynawskich. To dość specyficzne państwo nie tylko ze względu na ustrój (monarchia konstytucyjna), ale i zaludnienie, które ma niemal najniższy odsetek w całej Europie. Norwegia ma tylko trzech lądowych sąsiadów – Rosję, Finlandię i Szwecję – ta ostatnia przylega do granic niemal w całości. Jej sąsiadem morskim jest Dania. Nazwa kraju w dosłownym tłumaczeniu z dawnego języka nordyckiego oznacza „drogę na północ”. Ponadto cechą charakterystyczną kraju są fiordy – jeden z typów zatok.