Autokary do Irlandii

Linie autokarowe do Irlandii – Przewozy autokarowe do Irlandii i reszty Wielkiej Brytanii – Autokary do Irlandii – Autobusy do Irlandii

                   bilety euroticket bilety voyager
bilety autokarowe do irlandii

Autobusy do Irlandii

Dawniej międzynarodowe przewozy autokarowe z Polski do Irlandii i z Irlandii do Polski były dostępne do zarezerwowania poprzez dwa największe systemy biletowe – Euroticket i Voyager, gdzie ogłaszają się główne linie autokarowe. Bilety autokarowe do Irlandii można było kupić na przykład o takich firm transportowych jak Eurobus Eurolines Polska czy Polonia Transport. Obecnie jednak nie są one już dostępne bezpośrednio do irlandzkich miast ze względu na małą rentowność trasy. wyjątek stanowią okazjonalne, wakacyjne przewozy, które jednak nie stanowią regularnej linii autokarowej. Ze względu na brak innej możliwości, proponujemy nie wyszukiwać autokarów do Irlandii, a do pobliskiej Anglii, dokąd przewozy autokarowe wykonywane są z dużą częstotliwością. Stamtąd można dostać się do Irlandii komunikacją lokalną.

Kup tanie bilety autokarowe przez internet w Euroticket lub Voyager!

Miastami irlandzkimi najbardziej godnymi uwagi turystów są głównie Dublin, Cork, Waterford, Galway. Zachwycają się oni miedzy innymi specyficzną kulturą tubylców, odmiennym od polskiego klimatem oraz położeniem terenów. Zauważalna jest także nuta przebywających tu niegdyś Wikingów, którzy założyli niektóre z obecnie istniejących jeszcze miast.