Autokary do Holandii

Linie autokarowe do Holandii – Przewozy autokarowe do Holandii i reszty Europy – Autokary do Holandii- Autobusy do Holandii (Nederland, Netherlands)

                   bilety euroticket bilety voyager

Przykładowe połączenia autokarowe z Polski do Holandii i z Holandii do Polski:

Autokary do Holandii Sindbad, a także ich firm partnerskich Interbus i Nord (Voyager) – Białystok, Łomża, Ostrołęka, Ciechanów, Płock, Włocławek, Toruń, Inowrocław, Gniezno, Słubice, Venlo, Eindhoven. Najtańszą opcją w tym przypadku będą bilety autokarowe do Holandii od firmy transportowej Interbus – w jezdną stronę z Białegostoku do Eindhoven przyjdzie podróżnemu zapłacić około 270 złotych, podczas gdy w firmie Nord – od około 280 do 320, a w Sindbadzie – około 320. Zawsze warto kupować bilety autokarowe w dwie strony, łączna kwota zawsze jest niższa niż dwóch biletów jednostronnych. Przejazdy na tej trasie Polska-Holandia-Polska w jednym kierunku odbywają się w około 22 godziny, przewoźnik dąży jednak nieustannie do skrócenia tego czasu. Autokary do Holandii od tych firm transportowych wyjeżdżają cztery razy w tygodniu – w poniedziałki, środy, piątki i soboty. Powroty do Polski odbywają się równie często i dokładnie w te same dni tygodnia.

Autobusy do Holandii Eurobus Eurolines Polska (Euroticket) – Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Toszek, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Hengelo, Apeldoorn, Amsterdam, Haga, Rotterdam, Breda – trasa wykonywana przy współpracy autokarów Trans Service, autobusów Sokół, połączeń autobusowych Eurotrans, Orland, tanich przewozów Biacomex Transport, przewozów osobowych Polonia Transport. w Zależności od tego na jaka promocję trafimy w przypadku zakupu biletów autokarowych do Holandii od tego przewoźnika („dobry wybór”, „okazja tygodnia” bądź brak promocji), taką stawkę zapłacimy za bilety autokarowe w jedną stronę – około 235, 270, 275 złotych.

Kup tanie bilety autokarowe przez internet w Euroticket lub Voyager!

Bilety autokarowe do Holandii Agat (Euroticket) – Hrubieszów, Zamość, Tomaszów Lubelski, Lubaczów, Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Łańcut, Rzeszów, Dębica, Tarnów, Brzesko, Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Żary, Olszyna, Hamburg, Tostedt, Brema, Oldenburg, Leer, Groningen, Heerenveen, Zwolle, Apeldoorn, Amsterdam, Leiden, Haga, Rotterdam, Dordrecht. firma Agat wysyłająca miedzy innymi autobusy do Holandii ceni sobie za bilety w jedną stronę około 220 złotych. Wyjazdy z Polski do Holandii odbywają się we wtorki i soboty, a powroty – w poniedziałki i czwartki.

*Wszelkie wyżej umieszczone dane mogą ulec zmianie. Są ważne tylko w chwili pisania tego tekstu. aktualne dane zawsze znajdują się w systemie Euroticket i Voyager dostępnym na naszej stronie.