Augustów – Aberdeen

Połączenia autokarowe na trasie Augustów – Aberdeen

                   bilety euroticket bilety voyager

Tanie linie autokarowe bardzo często podróżują właśnie na tej linii do Anglii. Trasa Augustów – Aberdeen jest obsługiwana między innymi przez trzy wielkie przedsiębiorstwa przewozowe: Sindbad, Polonia Transport i Eurobus Eurolines Polska. Tanie bilety autokarowe pierwszych dwóch spośród tych firm można zakupić online w wyszukiwarce biletów Voyager, z kolei Eurobus Eurolines Polska ogłasza się w Euroticket.

autobusy do aberdeen

Przewozy autokarowe Polska-Wielka Brytania-Polska

Za bilety autokarowe Sindbad i Polonia Transport na trasie Augustów – Aberdeen zapłacimy w granicach 750 złotych, jeśli nie trafimy na ofertę promocyjną. Te dwa przedsiębiorstwa współpracują ze sobą ściśle, stąd wielkie podobieństwo w ofercie międzynarodowych przewozów autokarowych. Ich pojazdy przebiegają na następującej trasie: Suwałki, Augustów, Ełk, Giżycko, Kętrzyn, Mrągowo, Biskupiec, Olsztyn, Ostróda, Iława, Grudziądz, Świecie, Bydgoszcz, Nakło, Piła, Wałcz, Gorzów Wielkopolski, Luton, Preston, Lancaster, Carlisle, Glasgow, Edinburgh, Perth, Dundee, Aberdeen.

Jeśli trafimy na okazję tygodnia, które to są proponowane dla podróżnych ze strony Eurobus Eurolines Polska, to bardzo prawdopodobne, że za bilet zapłacimy nawet o 150 złotych taniej! Bilety autokarowe Eurobus Eurolines Polska do Anglii na trasie Augustów – Aberdeen kosztują bowiem w przedziale cenowym 560-715 złotych.

Trasa Augustów – Aberdeen linii autokarowych Eurobus Eurolines Polska przedstawia się w ten sposób: Suwałki, Augustów, Ełk, Grajewo, Łomża, (tu przesiadka i możliwa jeszcze jedna w Poznaniu bądź Berlinie), Berlin, Dover, Maidstone, Londyn, Aberdeen. W przypadku osób podróżujących tanimi liniami autokarowymi Eurobus Eurolines Polska, którzy jadą dalej niż Londyn, będą oni zmuszeni do kolejnej przesiadki do pojazdów National Express.

Kup tanie bilety autokarowe przez internet w Euroticket lub Voyager!

Linie autokarowe z Augustowa do Aberdeen w Anglii nie są jedyną z możliwości. Bogata siatka połączeń autobusowych z Polski do Wielkiej Brytanii i z Wielkiej Brytanii do Polski umożliwia przedostanie się z najodleglejszych zakątków obu krajów. Przykładem tu mogą służyć tego typu trasy: Rzeszów-Glasgow, Szczecin-Brighton, Bydgoszcz-Oxford.