Szczecin – Brighton

Połączenia autokarowe na trasie Szczecin-Brighton – Autokary ze Szczecina do Brighton – Bilety autokarowe do Brighton

                   bilety euroticket bilety voyager

Przewozy autokarowe międzynarodowe na trasie Szczecin – Brighton są dość częstą alternatywą podróżowania do Anglii wybieraną przez osoby w każdym wieku. Nie ma w zasadzie ograniczeń, gdy mowa o kupnie biletów przez internet – jeśli oczywiście wszystko zgadza się z warunkami przewozu danego przewoźnika.

Najbardziej pewną ofertą przewozów na trasie Szczecin – Brighton jest ta prezentowana w dwóch największych wyszukiwarkach biletów autokarowych Voyager i Euroticket. Dzięki nim możemy poznać połączenia takich linii autokarowych, jak Sindbad i Polonia Transport (Voyager) oraz Eurobus Eurolines Polska (Euroticket).

Trasa reprezentowana przez autokary międzynarodowe Eurobus Eurolines Polska przedstawia się następująco: Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Kołobrzeg, Nowogard, Szczecin, Berlin (tu możliwa jest przesiadka, acz niekoniecznie), Dover, Maidstone, Londyn, Brighton. W przypadku tego połączenia trzeba być świadomym, że dowozy poza Londyn wykonywane są na podstawie umowy Eurobus Eurolines z brytyjskim przewoźnikiem National Express, stąd konieczność dodatkowej przesiadki.

Z kolei trasa Szczecin – Brighton u przewoźników międzynarodowych Polonia Transport i Sindbad ma się nieco inaczej: Elbląg, Malbork, Tczew, Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Nowogard, Szczecin, Luton, Brighton, Portsmouth, Southampton, Bournemouth.

Kup tanie bilety autokarowe przez internet w Euroticket lub Voyager!